Hakkımızda

Emlak Tura

Ülkemizin önde gelen ücretsiz ilan servisi Emlak Tura başta gayrimenkul olmak üzere onlarca farklı kategoride seri ilan oluşturulabilmesine olanak sağlamaktadır. Bugüne kadar binlerce gayrimenkulün ve ikinci el aracın alım satım işlemine ev sahipliği yapan sayfamızda satılık ve kiralık on binlerce ilana ulaşmanız mümkündür.

Alıcı ve satıcının kendi inisiyatifleri doğrultusunda buluştuğu platformumuzda firmamız elbette ki taraflarının arasındaki pazarlığa ve ödeme gibi durumlara asla müdahale etmez. Bu çerçevede alıcı ve satıcı bağımsız hür iradeleri ile ilan oluşturur ve bu ilanları kendi inisiyatifleri doğrultusunda değerlendirir. Bunun yanı sıra dijital dönüşüm avantajlarından hızlı bir şekilde yararlanmak isteyen kurumsal yatırımcılarında yakından takip ettiği web sayfamızda sizler de kolayca ilan oluşturabilirsiniz. Dakikalar içerisinde yayına alabileceğiniz ilan başlıklarımızı sıralamak gerekirse;

İçin satış ilanı oluşturabilir veya mevcut yayında bulunan ilanlarımızı değerlendirmeye alabilirsiniz. Elbette bireysel olarak açılmış ilanları alıcının değerlendirmesi kendi tasarrufundadır ve www.emlaktura.com alıcı ve satıcı arasında herhangi bir konuda söz sahibi değildir.

Ancak kurumsal olarak açmış olduğumuz ve firmamıza ait ilanlar da sorumluluk sahibiyiz. Dolayısıyla firmamızın ilanları üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde muhatabınız bizzat kuruluşumuzdur.

Bunun yanı sıra firmamızın merkezi tarafından veya şubeleri tarafından oluşturulan ilanlarda yer alan gayrimenkullerin gezdirilmesi ve tanıtılması gibi tüm gereksinim firmamız tarafından karşılanıyor. Ayrıca firmamıza ait ilanlar arasından bir tercih yapmanız durumunda gerekli tapu işlemlerinin hızlandırılması ve yasal prosedürün tamamlanması noktasında yine saygıdeğer müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Ayrıca satış amacıyla profil oluşturduğunuzda üyelik sözleşmemizi otomatik olarak kabul etmiş sayılırsınız. Üyelik sözleşmesine ulaşmak için linkten yararlanabilirsiniz. www.emlaktura.com olarak tüm üyelerimize kazançlı alışverişler diliyoruz. Web sayfamızda yer almasını istediğiniz özellikler ile görüş ya da önerileriniz için iletişim seçeneklerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Emlak Tura