Balıkesir Edremit Kadıköy'de Satılık Konut İmarlı Arsa...
1.250.000 ₺
Add To Favorites Mega Photo Maps / Street View
Türkiye Balıkesir Edremit Arsa Satılık Arsa
Ads No
10167
Last Updated Date
4 gün önce
Views
85
Takaslı
Hayır
İmar Durumu
Zeytinlik
Kat Karşılığı
2007
Tapu Durumu
Müstakil Parsel
Yetkili Ofis
Evet
m²(Tapu alanın)
410
Kimden
Emlakçıdan
m² Fiyatı
-
Kaks (Emsal)
-
Harita
-
Ada No
-
Parsel No
-
Pafta No
-
Gabari
-
Banyo Sayısı
-
Ads Description

Balıkesir Edremit Kadıköy Mahallesi 

410 m2 zeytinlik Tapusu 

İmar'a sıfır 

Tapu da Zeytinlik geçiyor. 

Etrafı Çevrili Vaziyette 

Şehrin merkezinde 

Alışveriş Merkezine 

Körfez hastanesi'ne 

Yakın Konumda 

Yol Su Elektrik Problemi Olmayan SATILIK Konut İmarlı Arsa 

Hizmetlerimiz 

Yetkili Emlak Ofisi Gayrimenkul Sektöründe  Uzun Zamandır Hizmet Sağlayan ve Ğüvenilir Olarak Bilinen bir Şirketiz. Sizde Güvenilir ve aynı Zamanda Kaliteli bir şirket Arıyorsanız hemen Hizmet Kalitesinden ödün Vermeyen Firmamızı tercih edebilirsiniz. Ekip olarak en doğru şekilde çalışıyor ve müşterilerimizin Memnuniyetini ise tam anlamı ile sağlıyoruz.         O zaman siz de bizi tercih ederek istediğiniz gayrimenkul'e Ulaşam sağlayabilirsiniz.      Balıkesir Edremit Körfezi’nde arsa, tarla, müstakil ev, hobi bahçesi, villa, dükkân, iş yeri, daire, Yazlık, Günlük Kiralık Ev, Eşyalı Ev Daire, Satılık Zeytinlik, Satılık Tarla, Araziler, Otel, Pansiyon, Çiflik, Yalı, Köy Evi, Dağ Evi,Residence, Projeler, Villa, gibi gayrimenkul arıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. kalabalık Şehirlerden uzakta bir daire arıyorsanız hemen Yetkili Emlak Ofisimizi arayabilirsiniz veya ziyaret edebilirsiniz. Yeşil İle mavinin buluştuğu Edremit’te Okjijen Cenneti Olarak Bilinen bir Çok Yüzlerce Her Bütceye Uygun Portföyümüz Mevcuttur. Sadece Bu İlanla Sınırlı Değildir bunun yanı sıra pek çok gayrimenkulü Yetkili Emlak Ofisimiz sayesinde bulabilirsiniz. Edremit Körfezi’nde arsa, tarla, daire, müstakil, ev gibi gayrimenkul arayan kişiler burayı tercih eder. Burası cenneti anımsatır ve burada yaşamak ise çok güzeldir. Sakin ve huzurlu bir yer olduğu için temiz havası insanı olumlu bir şekilde etkiler. Kazdağları'nın Eteklerinde Dünyanın Okjijejinin İkinci Büyük Yeri Tercih Ediliyor. Eğer sizde Bu Güzellili Yerlere Yatırım Yapmayı Düşündügünüzde Bize Ulaşabirsiniz Daire, Villa, Dubleks Ev, Müstakil Ev, arsa, tarla, Kiralık, Satılık, Gibi Gayrimenkül Arıyorsanız Hemen Yetkili Emlak Ofisimize ulaşım sağlayabilir ve aradığınız gayrimenkulü en kısa süre içerisinde bulabilirsiniz. 

Neler Yapıyoruz 

Balıkesir Edremit ve aynı zamanda müşterilerimize en iyi şekilde hizmet imkânı sağlıyoruz. Kiralama ve aynı zamanda satış hizmeti sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini önemseyerek hareket ettiğimiz için öncelikle onların taleplerini dinliyoruz. Eğer arsa, arazi yazlık, villa, daire, konut, zeytinlik bahçesi, müstakil ev gibi pek çok şeye ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibata geçmeniz gerekir. Hem kiralama hem de satış hizmetini bizden hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bir gayrimenkulü kiralamak istiyorsanız veya gayrimenkulünüz mevcutsa satışa sunmak gibi bir düşünceye sahipseniz hemen firmamıza ulaşım sağlayarak istediğiniz hizmeti alabilirsiniz. Arsa, apartman, bina, fabrika, arazi, dükkan, işyeri, villa, konut, daire, hobi bahçesi, müstakil ev, köy evi gibi gayrimenkul ilanları için firmamız kısa bir süre içerisinde sizlere yardımcı olur. Eğer bu tür gayrimenkulleri satın almak veya kiralamak istiyorsanız hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ya da elinizde gayrimenkul bulunuyor ise bu gayrimenkulleri satmak ve kiralamak için de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Edremit çok beğenilen ve havası oldukça güzel olan bir yerdir. Bu nedenle de gayrimenkul satın almak isteyen kişilerin tercih ettiği ilk adrestir. Eğer sizde gayrimenkul ilanları için firma arıyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Güvenilir kaliteli ve aynı zamanda doğru bir şekilde hizmet imkânı sağlayan Alıcı Satıcı Karşılıklı Pazarlık İmkanı Sunan Yetkili Emlak Ofisiyiz. 

Saygılarımızla 

Yetkili Emlak Ofisi:0532 111 49 53 

Turkey , Balıkesir
31.08.2023
1.200.000 ₺
Turkey , İzmir
31.08.2023
2.000.000 ₺
Turkey , Balıkesir
01.09.2023
2.000.000 ₺
Turkey , Bursa
31.08.2023
355.000 ₺
Turkey , Balıkesir
31.08.2023
410.000 ₺

Monthly payments

0

Payoff date

0

Total interest

0

Total of Payments 0 Payments

0

Emlaktura Serkan
Show Phone
Kamburoğlu Emlak
Ads No: 10167
+90 542 727 37 38
Send Message Share
Leave your information and we will call you

Enter your information, let us call you
Emlaktura will find your dream home!

I allow Emlaktura to contact me via email, SMS, etc. regarding housing projects.

Emlaktura may contact you in order to check and confirm the information you have provided, within the framework of the information you have provided here and your area of interest.
Back To Ad
Balıkesir Edremit Kadıköy'de Satılık Konut İmarlı Arsa...
1.250.000 ₺
Ads No : 10167
Emlaktura Serkan
Show Phone
Kamburoğlu Emlak
Ads No: 10167
+90 542 727 37 38