Sahibinden Kiralık 3+1 Daire

Sahibinden Kiralık 3+1 Daire

Her zaman en etkili yatırım araçlarından biri gayrimenkuller olmuştur. Günümüzde internetin artık çok fazla etkili olması nedeniyle gayrimenkul alım ve satımlarında da artık bu yol çok fazla terch edilmektedir. Sahibinden kiralık 3+1 daire arayışınız varsa sitemizde bu kriterde pek çok ilanı farklı lokasyonlarda bulabilirsiniz.

Sahibinden Kiralık 3+1 Daire

Sahibinden kiralık 3+1 daire ilanları için sitemizde ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle filtreleme sistemimizi bu aşamada kullanmanız aradığınız daireyi çok daha kısa sürede bulmanızı sağlayacaktır. Çünkü filtreleme sistemimizde bulunan kriterler sayesinde size uygun darileri listelemiş olacaksınız. Filtreleme sistemimize sayfanın sol tarafında satılık daire kategorisine tıkladığınızda açılacak yeni sayfadan ulaşabilirsiniz. Buradan aramış olduğunuz kimden satılıyor kısmına sahibinden ve oda sayısı kısmına da 3+1 işaretlediğiniz zaman tüm ilanların çok kısa sürede listelendiğini göreceksiniz. Filtreleme sistemimiz geniş kapsamlı olduğu için aradığınız dairenin özelliklerini tam olarak bu sistemle belirleyebilirsiniz. Örneğin, fiyatı, lokasyonu, evin büyüklüğü, oda sayısı, site içerisinde mi, yetkili ofis mi, krediye uygun mu, bina yaşı, kat sayısı, kaçıncı katta, ısınma tipi, banyo sayısı, balkonu var mı, kullanım durumu, binanın durumu, eşyalı mı, takas oluyor mu, zemin etüdü var mı, tapu durumu, görüntülü arama ile gezilir mi gibi pek çok kriteri bu sayede belirleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz daireyi takibe aldığınızda ilanda ki değişikliklerden anında haberdar olursunuz. Elbette bu özellikten yararlanabilmeniz için sitemize üye olmanız gerekmektedir.

Sahibinden Satılık Daire

Az önce de bahsettiğimiz gibi sitemize üye olduğunuz takdirde ilgilendiğiniz ilanlarla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemizde sahibinden satılık daire ilanları olduğu gibi kurumsal üyelerimize ait ilanlarda bulunmaktadır. Emlakçıdan satılık daire olarak da arama gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü web sayfamıza her gün ülkemizin her bölgesinden farklı kategorilerde yüzlerce ilan girilmektedir. Dolayısıyla aramış olduğunuz özelliklere sahip daireyi sitamizde bulmanız çok büyük bir olasılıktır. Bu yüzden sitemizi güncel bir şekilde takip etmenizi önermekteyiz. Eğer kurumsal üyelerimizin dairelerini beğendiğiyseniz bu size avantaj kazandırmaktadır. Şöyle ki portföylerinde bulunan diğer satılık daireleri de sizlere gösterecekleri için alternatifleriniz artacaktır. Böylelikle sizlerde bu sayede daireleri kıyaslayabileceğiniz için çok daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz. Bu arada üye olduktan sonra sizlerde sitemizde satmak istediğiniz daire için ilan açabilirrsiniz. Şimdiden sizlere yapacağınız yatırımlarınızın hayırlı olmasını dileriz.